Kontakt

Du är alltid välkommen att kontakta personalen på skolan och förskolan om du har frågor eller funderingar.

Fr o m 1/10 att övergå till ett växelnummer med knappval. Vi kommer frångå sms och röstbrevlådor och ber använda mailadresserna nedan med info om t ex sjukfrånvaro, förändringar vistelsetid etc.

Mailadresser att använda:
forskola@segerstaskola.se
fritids@segerstaskola.se
skola@segerstaskola.se

Telefonnummer: 0278-46930 

Personal Skola
Helena Olsson, Rektor helena.olsson@segerstaskola.se
Karin Strömbäck karin.stromback@segerstaskola.se
Christina Nordin christina.nordin@segerstaskola.se
Li Svedberg li.svedberg@segerstaskola.se
Maria Rosenqvist maria.rosenqvist@segerstaskola.se
Sarah Olsson sarah.olsson@segerstaskola.se
Karin Spännare karin.spannare@segerstaskola.se
Maria ”Mimmi” Lundbäck maria.lundback@segerstaskola.se
Marie Olsson marie.olsson@segerstaskola.se
Amanda Alm amanda.alm@segerstaskola.se

Personal Kök 
Hanna Halvarsson hanna.halvarsson@segerstaskola.se
Karin Berg karin.berg@segerstaskola.se

Personal Förskola
Elin Hedberg, Helen Bengtsson, Susanne Andersson, Tilde Gauffin och Emma Olsson-Röst.
Kontakt: forskolan@segerstaskola.se

 

Kommentera